O nas

W życiu wszystko ma swój czas. Nasze życie można podzielić na pewne etapy takie jak dzieciństwo, młodość, czas kiedy zakładamy własną rodzinę a potem długą drogę aby nasza rodzina była tą szczęśliwą, spełnioną. I przychodzi pewien etap kiedy nasze dzieci są dorosłe, mają swoje zainteresowania, swoje życie, a wtedy my? my możemy zająć się realizowaniem swoich pasji. Naszą pasją są wyprawy rowerowe. Te bliższe kilkudniowe do tych dalszych poza granice naszego kraju. Swój wolny czas przeznaczamy na organizowanie naszych wypraw rowerowych aby gdy przyjdzie kolejne lato móc je realizować. Zaczęło się banalnie od weekendowego wyjazdu rowerami nad jezioro ze znajomymi. Ten dwudniowy wyjazd był inspiracją do zorganizowania pierwszego wyjazdu na rowerach z naszego miasta Zielonej Góry nad morze. Ta pierwsza wyprawa niczym narkotyk uzależniła nas od tego ?specyficznego? uczucia wolności czerpanej z jazdy przed siebie. Dzięki rozwijaniu naszej pasji możemy nie tylko w ciekawy sposób spędzać nasz wolny czas ale przede wszystkim poznawać nowe miejsca, kraje, różne kultury. To dzięki wyprawom udaje nam się dojechać do miejsc, do których samochodem nie dałoby się dojechać a pieszo za daleko aby dojść. Dzięki naszej pasji z turystów staliśmy się podróżnikami. Życie nabrało kolorów, głębszego sensu. Pasja stała się motorem działania i planowania coraz to nowych wyzwań. I tak jak przyprawy nadają potrawie odpowiedni smak tak też i ona nadaje smak naszemu życiu. I śmiało mogę powiedzieć, że życie zaczyna się po czterdziestce.

Ostatnie Wyprawy

"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride" - J.F. Kennedy
W dniach od 27 lipca do 7 sierpnia 2015 objechaliśmy dookoła Kanion Verdon oraz przejechaliśmy kawałek Wybrzeża Lazurowego, oczywiście na rowerach.
Czytaj dalej
Samolotem polecieliśmy z Berlina do Olbii a następnie z Olbii przedostaliśmy się pociągiem do Cagliari, skąd rozpoczęliśmy wyprawę.
Czytaj dalej
W dniach od 13 do 27 września zwiedziliśmy na rowerach Kretę. Wyjazd był typowo lajtowy. Temperatury – powyżej 30 stopni w dzień..
Czytaj dalej